Spoločné aktivity

  Ďalšie stretnutie aktérov v Hoteli Fatra v Terchovej

  Ďalšie stretnutie aktérov sa konala dňa 12. - 13 november 2014 v Hoteli Fatra v Terchovej. Predmetom stretnutia bola príprava projektových aktivít podľa harmonogramu a tiež koordinácia postupu prác a rozdelenie úloh v rámci ďalších fáz realizácie projektu.

  OBJAV 7 POKLADOV LIPTOVA

  Liptov patrí k najpestrejším regiónom na Slovensku a každá z jeho atrakcií je zároveň i jeho pokladom.  Lovci pokladov, majte sa na pozore! Hľadajte liptovské truhlice s tajným obsahom a objavte sedem pokladov Liptova. A verte, že to nebude jednoduché. Pôjdete cez vysoké hory, studenú vodu i tmavé jaskyne. Šťastie sa však usmeje iba na tých najodvážnejších a najvytrvalejších. Sedem pokladov bude možné objavovať v celom regióne už od polovice júna do polovice septembra. Bohatstvo Liptova...

  Kaleidoskop zážitkov bez hraníc

  Moravské hrady je letný kultúrny festival zameraný na rozvoj turistického ruchu a zviditeľnenie krásnych historických pamiatok v regiónoch. Tomáš Klus, Mandrage, No Name, Horkýže Slíže a mnoho ďalších hudobníkov v netradičnej atmosfére je zaujímavým spojením kvalitnej hudby na neobyčajných miestach histórie. Festival v Hradci nad Moravicou sa uskutoční v dňoch 15. 8. – 16. 8. 2014.   Festival Dokořán Nenechte si ujít jubilejní 10....

  PŘES TĚRCHOVOU NA KOLE

  Zažite babie leto s celou rodinou v Terchovej!
  • viac ako 600 km cyklotrás v Terchovej a okolí
  • kvalitné ubytovanie a služby pre cyklistov
  Newsletter (*pdf) 

  Spoločné stretnutie aktérov na Liptove

  V dňoch 26. - 27.08.2014 sa konalo, v hoteli Tri Studnicky v Demänovskej doline, ďalšie spoločné stretnutie. 

  Predmetom stretnutia bolo zhodnotenie doterajších aktivít projektu, séria workshopov a školení na témy podpory riadenia cestovného ruchu, jednanie k spoločným marketingovým aktivitám v rámci projektu - propagačný materiál a marketingová kampaň na jeseň. Účastníci infocesty absolvovali exkurziu do strediska Jasná Nízke Tatry.

  Spoločné stretnutie aktérov v Terchovej

  Ďalšie stretnutie aktérov sa konala dňa 17. júla 2014 v Hoteli Fatra v Terchovej. Predmetom stretnutia bola príprava projektových aktivít podľa harmonogramu a tiež koordinácia postupu prác a rozdelenie úloh v rámci ďalších fáz realizácie projektu. 

  Spoločné stretnutie aktérov na Liptove

  Dňa 9. decembra 2013 sa konalo spoločné stretnutie aktérov v hoteli TRI STUDNIČKY**** v Demänovskej Doline. Predmetom stretnutia bolo jednanie k realizovaným a pripravovaným aktivitám v rámci projektu.