O regiónoch

Kde jesť a piťKoliba u dobrého pastiera

Kontakt

Ružomberok 034 06 Čremošná 8684

Telefón

+421 44 432 79 20

E-mail

info@kolibaupastiera.sk

Webstránka

http://www.kolibaupastiera.sk
j_06_0.jpg
foto02.jpg
2552_mala.jpg
dsc_0272.jpg
j_04.jpg
Hľadáte tradičné jedlo z domácej liptovskej kuchyne za prijateľnú cenu? Ponúkame Vám výnimočné posedenie v slovenskej drevenici s nádychom pokoja pri praskajúcom dreve v mohutnom kamennom ohnisku. Starostlivosť o celkovú atmosféru pokoja a výborného jedla s potešením preberá náš ochotný personál, ktorý sa teší na Vašu návštevu.
Nezabudnite! Liptovské bryndzové špeciality a tradičné domáce jedlá sú u nás najlepšie v okolí. Po dobrom obede, či večeri, si doprajte prechádzku čarovnou dolinou k Čutkovskému jazierku a po nej si doprajte hrejivý napoj na čerstvom vzduchu v pravom ovčom ruchu vonkajších terás našej koliby.
Široké drevené terasy koliby Vás vítajú nielen v letnom období, ale v ruchu teplej ovčej kožušiny, Vám ponúkajú príjemné posedenie aj v chladnejších dňoch roka. Využite osobité posedenie v štýlovom letnom altánku v areáli Koliby a príďte si vychutnať vôňu pred Vami pečeného prasiatka, alebo si priamo v záhradke altánku pripravte pravý kotlíkový guľáš.
Personál Koliby u dobrého pastiera, Vám podľa Vašej predstavy, pripraví všetko potrebné, pre organizáciu Vášho rodinného, priateľského pripadne firemného posedenia, pri kamennom ohnisku, v lone nádhernej Čutkovskej doliny.

ZĽAVA PRE DRŽITEĽOV LIPTOV REGION CARD:
zľava 10% na jedlá a nápoje v reštaurácii

GPS truhličky s pokladom: N49.081790° E19.255224°
POZOR! GPS súradnice neurčujú presné miesta truhličiek.
Truhličku nájdete na terase v kolibe.