O regiónoch

Kde jesť a piťMikropivovar v Kvačanoch

Kontakt

Liptovská Sielnica 032 23 PIVOVAR BRONTVAI

Telefón

+421 905 787 507

E-mail

blps@inmail.sk

Webstránka

http://www.brontvai.sk
pivovar4.jpg
pivovar5.jpg
pivovar2.jpg
pivovar6_1.jpg
pivovar1_0.jpg
Reštauračný pivovar ponúka pivné špeciality: pivný syr s hriankami,koleno na zázvore, klobása na pive, steaky, pivný tanier!
K pivným špecialitám vyskúšajte rezané malinovo-žihľavové pivo či horko-sladkú chuť dámskeho piva! Prehliadka pivovaru s prednáškou o výrobe piva je výborným edukačným prvkom pri návšteve pivovaru.
Pivo Brontvai je kvasinkové, nepasterizované, nefiltrované pivo vyrábané z horskej vody na Liptove v turistickej oblasti Kvačianskej doliny. Každé pivo Brontvai je originál, to znamená, že každé pivo má vlastnú receptúru pripravenú pre konkrétny typ piva, na základe zloženia vody a surovín, ktoré používame.
BRONTVAI SVETLÝ LEŽIAK: spodne kvasený svetlý ležiak plzenského typu, vyrobený z 2 druhov sladov. Minimálna doba ležania je 22 dní. 12° s obsahom alkoholu 4,8% obj.
BRONTVAI ČERVENÝ LEŽIAK: spodne kvasený polotmavý ležiak plzenského typu, vyrobený zo 4 druhov sladov. Minimálna doba ležania je 30 dní. 12° s obsahom alkoholu 5,0% obj.
BRONTVAI ČIERNY LEŽIAK: spodne kvasený tmavý ležiak plzenského typu, vyrobený zo 4 druhov sladov. Minimálna doba ležania je 40 dní. 13° s obsahom alkoholu 5,5% obj.